Služby

  • Pokládka masivních parket, dřevěných a laminátových podlah
  • Renovace dřevěných podlah

Pokládka masivních parket, dřevěných a laminátových podlah

Zabýváme se pokládkou nových masivních parket, dřevěných plovoucích podlah a laminátových podlah s možností kompletního dodání požadovaného materiálu a jeho položení k plné spokojenosti zákazníka. Pomůžeme vám vybrat si rozměr a druh parket, vzor položení a typ povrchové úpravy v závislosti na předpokládaném zatížení (střední, vysoké, velmi vysoké zatížení). Zpracujeme pro vás nezávaznou cenovou nabídku, po jejímž odsouhlasení upřesníme termín realizace.

Renovace dřevěných podlah

Setkáváme se s mnoha případy, kdy byly parkety přikryty kobercem nebo PVC, přičemž samotná dřevěná podlaha je v zachovalém stavu a odborná renovace oživí jeji krásu. Nechte si od nás zpracovat předběžnou cenovou nabídku. Náš kolega si s vámi dále dohodne termín pro bezplatnou obhlídku, posoudí stav parket a potvrdí cenovou nabídku.

Celá renovace se skládá z mnohonásobného hloubkového broušení parket profesionálními stroji s odsáváním. Následuje lakování ve třech vrstvách (po dohodě možno více vrstev), či impregnace podlahy na bázi přírodních olejů. Mezi jednotlivými vrstvami provádíme mezibroušení. Používáme výhradně ekologické laky, které nijak nezapáchají. Tmelení spár a španování je zahrnuto v ceně.